Jdi na obsah Jdi na menu
 

Report Loko ČB

 Olešnice přijela s již uzdravenými hráči, a díky tomu se v kabině sešel větší počet hráčů, než z posledních zápasů. Do útoku se po delší pauze zaviněné zraněním vrátil kanonýr Petr Fiala, uzdravil se Ladislav Picek i Jan Stodůlka.

Olešnice jakoby v prvním poločase pouze hledala způsob, kterým by mohla v dnešním zápase uspět. Po několika neúspěšných pokusech přišla velká šance O.Husy, který branku minul. O chvilku později Olešnice zaspala při defenzivní činnosti, čehož využil domácí Kocmich a vstřelil branku na 1:0. Poté přišla po prodloužení hlavičky od Stanislava Drtiny druhá šance pro Husu, který opět minul. Poločasové skóre tedy znělo 1:0 pro domácí.

Do druhého poločasu nastoupili Olešničtí se dvěma změnami v sestavě, oživit hru přišel František Štrachal, který šel překvapivě do obrany, a Ladislav Picek, který šel hrát "křídlo". Olešnice se snad o poločase napila živé vody, protože začala hrát líbivý fotbal, který zdobily i góly. Jako první se trefil po Pickově přihrávce Fiala, který srovnal na 1:1. Dvojice Štrachal - Picek na levé straně zlobila, z čehož vyplynul i další gól, který vsítil Drtina, 1:2. Po druhém gólu se probudili i domácí, kteří také zazlobili pár šancemi, které končily buďto u výborně hrající obranné čtveřice nebo podržel gólman Tomáš Teringl. Navrátilci Picek a Fiala si připomněli své dřívější působení v týmu Olešnice, kdy Fiala vyslal Picka, který přihrávkou připravil gól, na jehož konci byl opět Fiala a na světelné tabuli svítil v 70.minutě stav 1:3. Poté už domácí opadli a tak mohl přidat další gól Drtina, jenž propálil domácího gólmana, 1:4. Svůj druhý gól si na závěr zápasu schoval i domácí Kocmich, který z trestného kopu snížil na 2:4. S odpovědí na kontaktní gól domácích přispěchal Ondřej Stodůlka, který tak stanovil konečný výsledek 5:2 pro hosty.

Olešnice si tak po nekonečném desetiměsíčním půstu připsala první výhru! Výhra byla po předvedeném výkonu ve druhé půli zasloužená.

Sestava Olešnice:

Teringl - Jindra S. - Jindra D (46. Štrachal)., JIndra R., Lust - Brožka (46. Picek), Kačírek, Drtina, Husa - Fiala, Stodůlka