Jdi na obsah Jdi na menu
 

Report N.Hodějovice

Zápas se odehrál na těžkém, podmáčeném terénu. Hosté začali aktivněji, v 7 min.se po nepřesné rozehrávce domácích u půlící čáry zmocnil balónu Husa O., zatáhl míč po lajně, přihrávkou vyzval Fialu, ten však přestřelil. v 10 min. Olešnice zahrávala rohový kop, na který si naběhl Krauskopf, bohužel domácí brankář se štěstím míč zastavil před brankovou čárou. V 11 min. poprvé zahrozili domácí. Útočník se ocitl tváří v tvář gólmanovi Matouškovi, ten si však bravurně poradil a díky němu byl stav utkání stále nerozhodný 0:0. Domácí hráli aktivněji a vytvářeli si šance. Ve 25 min. byl ale Matoušek opět proti a stav zůstal nezměněn. Ve 37 min. uvolnil Fiala Husu O., ten šel sám na branku, ale na brankáře domácích nevyzrál. Ve 40 min. měli domácí další, již třetí „tutovku“. Skvělý Matoušek a snad i nemohoucnost domácích stáli na straně hostujícího týmu Sokola Olešnice.

V úvodu druhé půle Sokol zvýšil aktivitu a sérií přihrávek zatlačil domácí před jejich velké vápno. Ve 49 min. hostující Jindra S. krásnou kolmicí vysunul Husu O., který svou druhou šanci v utkání pěkně zužitkoval, 0:1. V 52. min Sokol zahrával standardní situaci, k odraženému míči se dostal Hanzal, jenž ideálně netrefil. V 76. min. vyzkoušel Fiala pozornost domácího brankáře, avšak přestřelil. V 77 min. mohl Sokol rozhodnout. Raab společně s Lustem šli sami na domácího brankáře, Raab možná zbytečně sobecky místo přihrávky Lustovi, který by měl jednoduchou úlohu, volil individuální akci, kterou už nedotáhl do zdárného konce pro Sokol. V 82. min. šel Stodůlka O. společně s Fialou na jednoho domácího hráče, přihrál Fialovi, který si chladnokrevně položil gólmana domácích a zvýšil na 0:2. V 83 min. se situace opakovala, tentokrát Stodůlka O. volil střelu, kterou se štěstím brankář srazil na roh.
Ve druhé půli převzali aktivitu hráči Sokola Olešnice a zaslouženě si odvezli z Hodějovic 3 body.
Sestava Olešnice
Matoušek - Krauskopf, Bahenský, Stodůlka J, Tácha, Husa O (K), Jindra S, Raab, Drtina (46. Hanzal) - Fiala, Lust (78. Stodůlka O.)