Jdi na obsah Jdi na menu
 

Report Planá

Od prvního hvizdu vzala Planá iniciativu do svých rukou a zatlačila domácí Olešnici. Domácí se však oklepali a z protiútoku se jim podařilo vstřelit branku. Těžkou "malou domu" nezpracoval brankář Fabián a domácí tak šli v 7. minutě štastně do vedení 1:0 . Netrvalo dlouho a ozvala se i Planá, když dokázal hlavou skórovat nikým nekrytý  Beran - 1:1. Čas se blížil ke konci 1. poločasu, když hosté stihli ještě zahodit velkou šanci. Hráč, který stál sám před brankářem však jen rozezvonil tyč.

Na začátku druhého poločasu dostali domácí výhodu přímého kopu, ke kterému se postavil kanonýr Fiala a poslal domácí do vedení 2:1. Hrál se bojovný fotbal, který se fanouškům musel líbit. Klid do domácích řad přinesl až v 80. minutě R. Jindra, který po chybě gólmana upravil na 3:1. V závěru zahrávali domácí pokutový kop. Nováček v dresu Olešnice Alan Dvořák si postavil míč na značku a nadvakrát překonal brankáře hostí Fabiána, který měl v tomto zápase opravdu smolný den. Dvořák tak na svou první trefu v novém dresu nenechal dlouho čekat a stanovil konečné skóre 4:1.

Velký dík z kabiny patří brankáři domácích Pavlu Farkotovi, který nenechal tým "ve štychu" a pomohl dobrým výkonem k vítězství. Zapomenout nemůžeme ani na skvělé fanoušky, kteří hnali domácí tým za vítězstvím.

 

Sestava Olešnice

Farkota - Štrachal, Fiala, S.JIndra (K), Lust - Picek (85. Tácha), R.Jindra, Drtina, Husa - Dvořák, Fabián (46. J.Stodůlka)