Jdi na obsah Jdi na menu
 

Report

Hned ve 4. minutě mohli jít domácí do vedení, když po rohu Reitingera hlavičkoval Kučera těsně vedle. V 10. minutě se hosté dostali do vedení. Lust prostřelil domácího brankáře Hanzala. V 17. minutě vyrovnal po rohu Reitingera hlavou Kučera. Ve 20. minutě se dostali rychle po sobě do šancí domácí. Nejprve trestný kop Reitingera vyrazil hostující brankář Teringl na roh. Z něho přímo Reitinger nastřelil tyč a byl závar před hostující bránou. Po něm kopali domácí trestný kop Reitingerem, který zakončil Šindelář hlavou nad.

Do konce poločasu se dostal do třech šancí Kučera. Jednou vyrazil jeho střelu brankář na roh. Při druhé Šindelář přešel přes tři hráče a Kučera dostal domácí do vedení. Při třetí šel Kučera sám a dal vedle.

Jelikož hosté přijeli v jedenácti a v závěru prvního poločasu se jim zranil jeden hráč, tak celý druhý poločas hráli v deseti. Na hře to bylo znát. Do šancí se dostávali pouze domácí.

V 62. minutě šel Šindelář sám na brankáře, kterého prostřelil. Za sedm minut vyslal Reitinger Jiřího Jodla a ten dal gól na zadní tyč. V 71. minutě provedl po trestném kopu to samé Peterka a vstřelil také gól k zadní tyči. Za další tři minuty kopal roh Reitinger a Kučera vstřelil gól nohou.

V posledních deseti minutách měli domácí ještě další čtyři šance, ale další gól již nepřidali. Nejprve šel sám Kučera a nahrál Šindelářovi a ten nastřelil brankáře. Poté střídající Koňarík z deseti metrů střílel nad. Kučera šel opět sám. Zkusil vystřelit ze dvaceti metrů, ale jeho střela šla těsně vedle. V poslední šanci se ocitl Martin Pešek. Jeho střelu zblokovali obránci. Utkání mohlo skončit větším rozdílem, ale domácí neproměnili hodně šancí.

Sestava Olešnice:

Teringl - Jindra Stanislav (K) - Jindra David, Lechner, Tácha - Brožka, Stodůlka Jan, Jindra Richard, Burda - Lust, Stodůlka Ondřej.